הלוואות לעסקים ופרטיים

זקוקים להלוואה בתנאים נוחים? סוד ההצלחה מתחיל בבחירה הנכונה

הלוואות הן חלק בלתי נפרד מהחיים. עלויות המחייה הגבוהות מחד וקשיים תזרימיים בעסק מאידך, הפכו את ההלוואות לכלי חיוני עבור כל משפחה, בעל עסק ויזם. עם זאת, סוד ההצלחה, מתחיל בבחירה מושכלת ונבונה של ההלוואה הנכונה – וכאן המומחים של מבטח קרנות נכנסים לתמונה.

הלוואה לעסקים זה מבטח קרנות

מתכננים להקים עסק חדש, להרחיב את הפעילות העסקית או זקוקים להלוואה לצורך מימון הון חוזר? בחירה נכונה של הלוואה, תאפשר לכם לשמור על תזרים המוזמנים, לצלוח תקופות כלכליות קשות וליהנות מצמיחה עסקית.
חברת מבטח קרנות פועלת באישור ובפיקוח מלא של משרד האוצר ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם בית הסוכן "תמורה מלאה" מבית "כלל חברה לביטוח". מבטח קרנות צברה ניסיון עשיר בשוק האשראי לעסקים ובהלוואות ממקורות בנקאיים וחוץ בנקאיים אמינים ומהימנים ומקרנות סיוע של המדינה וקרנות נוספות וביניהן: קרן שמש, קרן הסוכנות היהודית, קרן הפועלים ועוד. הצוות המיומן של מבטח קרנות ילווה אתכם משלב בדיקת הזכאות ועד לכניסת הכספים לחשבונכם:
• עריכת מיפוי מקיף לכל אפשרויות ההלוואה העומדות לרשותכם
• כתיבת תוכנית עסקית שתוצג בפני הגופים השונים לצורך גיוס ההון
• ניהול תהליך הגשת הבקשה, תוך שיפור הסיכויים שלכם לקבלת ההלוואה ואף להגדילה
• תיאום וניהול פגישות עם הגופים המלווים
• ליווי מלא עד כניסת כספי ההלוואה לחשבונכם

הלוואה חוץ בנקאית למטרות פרטיות ומשפחתיות 

הלוואות מבנקים וממקורות חוץ בנקאיים מאפשרות ליותר משפחות לצלוח את האתגרים הכלכליים ו/או להגשים את כל מטרותיהן, כגון: שיפוץ הבית, רכישת רכב, מימון לימודים, קיום אירוע משפחתי. במסגרת זו, מומחי מבטח קרנות ילמדו את הצרכים הפיננסיים שלכם ויעמידו לרשותכם מגוון אפשרויות להלוואה, תמורת שעבוד דירה, נכס או רכב, או תמורת בטחונות בדמות קרנות פנסיה או קרנות השתלמות שעומדות להשתחרר בקרוב.