ביטוחים

כותרת ביטוחים

תת כותרת

ביטוח במבטח קרנות
בחירה חכמה, בטוחה ומשתלמת יותר!

ביטוח אלמנטרי עיסקי

ביטוח לעסקים

מומחי הביטוח של מבטח קרנות יאפיינו את הצרכים הביטוחיים הייחודיים שלכם וייצרו עבורכם פוליסת ביטוח משתלמת שתספק לכם מענה ביטוחי רחב: ביטוח מבנה, תכולה ומלאי, אחריות כלפי צד ג', חבות מעבידים, חבות מוצר, אחריות מקצועית, אובדן ושחזור מידע, אובדן רווחים והכנסות, ביטוחי שבר מכני, ביטוח סחורות בעת שינוע ואחסון, ביטוח כספים ועוד.

ביטוח אלמנטרי פרטי

ביטוח אלמנטרי פרטי

ביטוח אלמנטרי במבטח קרנות מספק לכם שקט נפשי הנובע מהידיעה שהרכוש שלכם מבוטח מפני נזקים, שריפות וגניבות. מומחי הביטוח של מבטח קרנות ייצרו עבורכם, בהתאמה אישית, מענה ביטוחי מלא למבנה ולתכולה של ביתכם וילוו אתכם אישית במקרה ביטוח - עד לקבלת הפיצוי או השיפוי שמגיע לכם

ביטוח רכבים

ביטוחי רכב

מדי יום אתם משתמשים בנכס שעלותו מגיעה לעשרות ואף מאות אלפי שקלים וחשוף בכל עת לגניבות, תאונות ופגיעות בזדון או כתוצאה מכוח עליון: המכונית שלכם. ביטוח לרכב במבטח קרנות המותאם אישית לצרכים שלכם, יספק לכם מענה ביטוחי במקרים בהם הרכב נפגע בתאונה, ניזוק או נגנב ומרשת ביטוחית במקרה בו פגעתם או גרמתם נזק לצד ג'.

ביטוח עסקים

חיסכון פנסיוני ארוך טווח

מבטח קרנות חושבת על העתיד שלכם כבר היום ומעמידה לרשותכם מגוון מוצרי חיסכון פנסיוני ארוך טווח. הצוות עתיר הניסיון ילווה אתכם ביצירת רשת ביטחון פנסיונית מותאמת אישית לרמת הסיכון המועדפת עליכם, באמצעות מגוון אפיקי חיסכון: קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל להשקעה, תיקון 190 ועוד, תוך ניצול מקסימלי של הטבות המס הכרוכות בכל מוצר פנסיוני.

ביטוח פרט, בריאות וחיים

ביטוחי פרט

ביטוח אלמנטרי במבטח קרנות מספק לכם שקט נפשי הנובע מהידיעה שהרכוש שלכם מבוטח מפני נזקים, שריפות וגניבות. מומחי הביטוח של מבטח קרנות ייצרו עבורכם, בהתאמה אישית, מענה ביטוחי מלא למבנה ולתכולה של ביתכם וילוו אתכם אישית במקרה ביטוח - עד לקבלת הפיצוי או השיפוי שמגיע לכם.

חיסכון פנסיוני לטווח רחוק

ביטוח אלמנטרי פרטי

מומחי הביטוח של מבטח קרנות, יספק לכם שקט נפשי הנובע מהידיעה שבמקרה של משבר רפואי כגון צורך דחוף בתרופות מחוץ לסל, ניתוחים והשתלות, אתם מכוסים כלכלית ויכולים לבחור את הרופאים, המנתחים והטיפולים הרפואיים הטובים ביותר.

ביטוח במבטח קרנות פשוט משתלם יותר!

ביטוח הוא רשת הביטחון שלכם ושל בני משפחתכם לחיים נוחים ושלווים. עם זאת, ביטוח איכותי בכל תחומי החיים הוא ביטוח שמותאם בדיוק לצרכים שלכם, אינו כולל כפילויות מיותרות או חוסרים ביטוחיים ומספק לכם מענה מלא לכל מקרה ביטוחי – לכל נזק לרכוש ולכל פגיעה גופנית. רגע לפני שאתם רוכשים ביטוח מכל סוג שהוא, התייעצו עם המומחים של מבטח קרנות, קבלו את ההצעה המתאימה ביותר ותשלמו פחות. הרבה פחות!

ביטוח בהתאמה אישית

כיסוי ביטוחי מרבי

מחירים תחרותיים

ליווי אישי במקרה ביטוח

שקט נפשי

צור איתנו קשר